اواسط سال 83 بود که وبلاگ نویسی را در بلاگفا به صورت مستمر شروع کردم. قبل از آن مدتی در بلاگ اسکای و پرشین بلاگ وبلاگ نویسی کرده بودم، اما نه به صورت مستمر!

آن زمان ها و البته در ابتدای دوران جوانی فکر می کردم حرف های زیادی برای گفتن دارم و تجربیات زیادی دارم که می توانم با دیگران به اشتراک بگذارم.

وبلاگی بی نام و نشان درست کردم و شروع به نوشتن روزمرگی ها، خاطرات و تجربیات کردم. دوستانی در فضای وبلاگستان پیدا کردم و این شد امیدی برای نوشتن و ادامه دادن.

سال 93 بعد از ده سال وبلاگ نویسی مستمر بخاطر مشغله زیاد و عدم انگیزه برای نوشتن و شاید بخاطر وجود شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویسی را کنار گذاشتم.

از آنجا که ترک عادت موجب مرض است! دوباره وبلاگ نویسی را شروع کردم. ابتدا می خواستم روی دامنه شخصی بنویسم، اما در این سالیانی که خاک وب خورده ام فهمیدم بهترین ها وما هزینه برها نیستند. دنیای وب پر است از ابزار رایگان و کامل. مدتی به وردپرس و بلاگ اسپات فکر کردم، اما فیلتر بودن آنها سدی است برای کاربران عمومی. شاید بهترین انتخاب برای من "بلاگ" باشد 

روایت کودکانه از جنگ

راننده‌هایی که انسان نیستند

شرحی بر 10 سال وبلاگ نویسی

نویسی ,وبلاگ ,بلاگ ,سال ,نوشتن ,مستمر ,وبلاگ نویسی ,نویسی را ,صورت مستمر ,شروع کردم ,برای نوشتن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راحیل دیبا تربت حسین مد و لباس آونگ چت مرکز تحقیقات بلاکچین پنجره ای رو به آفتاب از زبان پزشک اینده مبل تختخواب شو مقدمات حقوق ویترین فایل